+48 511 602 555 | biuro@oskrent.pl | Działamy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

Zastępcza Elka

Jako firma OSK Rent oferujemy możliwość skorzystania z oferty Zastępcza Elka. Jeśli poszukujesz zastępczego samochodu z OC sprawcy, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy wynajmem samochodów przygotowanych specjalnie do obecnych standardów nauki jazdy.

W naszej ofercie zastępcza elka posiadamy najczęściej wykorzystywane samochody do nauki jazdy.  Nasze pojazdy są w pełni przystosowane do prowadzenia zajęć nauki jazdy. Samochody posiadają

  • wymagane oznakowanie
  • pedały od strony pasażera
  • dodatkowe lusterka

Samochody które posiadamy w ofercie elka na wynajem, są tanie w eksploatacji  oraz bardzo ekonomiczne, wiemy że jest to jeden z podstawowych czynników decydujących przy wyborze samochodu do nauki jazy.

Zastępcza Elka dla OSK

Dla OSK przygotowaliśmy ofertę indywidualnego wynajmu samochodu do nauki jazdy (może to być nawet jeden dzień). Więc jeżeli Twoje OSK ma za małą flotę, a nie chcesz tracić klienta, śmiało możesz się z nami skontaktować.

U nas zastępcza eLka to:

  • Bezpłatny pojazd zastępczy „L” z OC sprawcy
  • Dostawa pojazdu w 24h na terenie całej Polski
  • Nie pobieramy opłat za podstawienie i odbiór pojazdu
  • Brak kaucji
  • Brak dobowego limitu kilometrów
  • Samochody wyposażone są w instalację LPG
  • Bezgotówkowe rozliczenie bezpośrednio z ubezpieczycielem

Oferowana przez nas zastępcza Elka

Samochód z OC sprawcy

Warto zwrócić uwagę na fakt, że posiadane przez nas modele to te na których przeprowadza się egzaminy nauki jazdy, a są to:

Hyundai i20 (rocznik 2018 oraz 2019). Na tych pojazdach przyszli kierowcy zdają egzaminy w WORDach w następujących miejscowościach: Kraków, Oświęcim, Warszawa, Radom, Słupsk, Łódź, Skierniewice, Rzeszów, Przemyśl. Nasza zastępcza elka posiada wbudowaną instalację gazową, dzięki czemu nauka jazdy staje się bardzo ekonomiczna.

Toyota Yaris III (1.5 cm3 oraz 6 biegowa skrzynia biegów). Samochody te są używane w ośrodkach egzaminacyjnych w następujących miejscowościach: Częstochowa, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Katowice, Tychy, Jastrzebie Zdrój, Bielsko – Biała, Bytom, Kielce, Tarnobrzeg, Szczecin, Gdynia, Grudziądz, Bydgoszcz, Płock, Białystok, Legnica, Jelenia Góra, Wrocław, Wałbrzych, Kłodzko, Skierniewice.

Ważnym aspektem w naszej ofercie jest fakt, że nasza zastępcza elka może być dostarczona w , dowolne miejsce w Polsce. Jeśli doświadczysz kolizji, naszą elka na wynajem, dostarczamy zastępczy pojazd do nauki jazdy, a Ty nie zapłacisz za niego ani grosza. Wszystkie koszty pokrywane są z OC sprawcy wypadku. Zapraszamy do kontaktu!

Zastępcza elka
Zastępcza elka

OFERTA

Jeśli Państwa pojazd do nauki jazdy uległ uszkodzeniu w wyniku kolizji lub wypadku przysługuje Państwu auto zastępcze na czas naprawy pojazdu. Jego koszt pokrywany jest z polisy OC sprawcy – usługa wynajmu samochodu jest dla Państwa bezpłatna. Nasza firma bierze na siebie dochodzenie należności za usługę od ubezpieczyciela. Nie muszą się Państwo zatem o nic martwić.

Działamy na terenie całego kraju.

Województwo WORD  Pojazd Egzaminacyjny
Dolnośląskie LEGNICA Toyota Yaris JELENIA GÓRA Toyota Yaris WROCŁAW Toyota Yaris WAŁBRZYCH Toyota Yaris KŁODZKO Toyota Yaris
Kujawsko-Pomorskie GRUDZIĄDZ Toyota Yaris BYDGOSZCZ Toyota Yaris TORUŃ Toyota Yaris WŁOCŁAWEK Kia Picanto
Lubelskie BIAŁA PODLASKA Suzuki Swift, Opel Corsa LUBLIN skoda Fabia CHEŁM suzuki Baleno ZAMOŚĆ suzuki Baleno
Lubuskie GORZÓW WLKP Fiat Punto ZIELONA GÓRA Kia Rio
Łódzkie ŁÓDZ Hyundai i 20 SIERADZ Kia Rio SKIERNIEWICE Toyota Yaris III, Hyundai i 20 PIOTRKOW TRYBUNALSKI Citroen C3
Województwo WORD  Pojazd Egzaminacyjny
Małopolskie KRAKÓW Hyundai i20 TARNÓW Skoda Fabia 2017 NOWY SĄCZ Suzuki Baleno
Mazowieckie CIECHANÓW- Suzuki Swift OSTROŁĘKA- Fiat Punto, Fiat Panda PŁOCK- Skoda Fabia, Toyota Yaris WARSZAWA Hyundai i20 SIEDLCE- Opel Corsa RADOM- Hyundai i20
Opolskie OPOLE Renault Clio
Podkarpackie TARNOBRZEG Toyota Yaris RZESZÓW Hyundai i20 KROSNO Kia Rio PRZEMYŚL Hyundai i20
Podlaskie SUWAŁKI Hyundai i20 ŁOMŻA Fiat Punto BIAŁYSTOK Toyota Yaris, Fiat punto
Województwo WORD  Pojazd Egzaminacyjny
Pomorskie GDYNIA Kia Rio, Toyota Yaris SŁUPSK Hyundai i20 GDAŃSK Kia Rio
Śląskie CZĘSTOCHOWA Toyota Yaris, Suzuki Swift GLIWICE Toyora Yaris DĄBROWA GÓRNICZA Toyota Yaris RYBNIK Toyota Yaris KATOWICE Toyota Yaris TYCHY Toyota Yaris JASTRZĘBIE ZDRÓJ Toyota Yaris BIELSKO BIAŁA Toyota Yaris BYTOM Toyota Yaris
Swiętokrzyskie KIELCE Toyota Yaris
Warmińsko-Mazurskie ELBLĄG Fiat Punto OLSZTYN Fiat Grande Punto
Wielkopolskie PIŁA Kia Rio POZNAŃ Kia Rio KONIN Kia Rio LESZNO Kia Rio KALISZ Kia Rio
Zachodnio-Pomorskie KOSZALIN Peugeot 208 SZCZECIN Toyota Yaris
Close Menu